Mida see elule vastamine, siis ikka tähendab?

Generaatorite ja manifesteerivate generaatorite ehk sakraalide strateegia siin elus toimetada on vastata elule. Wait to respond! Oota, et saaksid vastata. Ütlen kohe ära selle, et algatamine ei ole sinu jaoks.

Me oleme siin maailmas selleks, et teha mida armastame! Ja kuidas me teame, mida me armastame? Selle avastame vastamise kaudu! Kui midagi ilmub meie ette, siis saame vastata. Ja sellel hetkel saame ka teada, kas see on just see, mida soovime praegu teha!

Me saame vastata kõigele – kutsele, küsimusele, reklaamile, pildile – ükskõik millele mida hetkel enda ees näeme. Aga me ei ole siin selleks, et vastata elule oma mõistusega, vaid meie vastus tuleb meie sakraalist. See on meie kõhutunne. Sa sekundi vältel kohe tunned seda kõhutunnet ja siis tuleb sulle kehasse energia. Ehk kui sinu teele satub midagi, millele sinu keha sedasi reageerib, siis saad aru, et see on positiivne ning „JAH“ vastus.

Vahemärkusena märgin ära, et see toimib 100% just nii kui sa oled sakraalne tüüp ja sinul on sakraalne autoriteet. Natuke teisiti toimib see siis kui oled nt hoopis emotsionaalse autoriteediga sakraal.

Mina olen sakraalse autoriteediga sakraal. Ma saan alati sekundi vältel aru, kas vastus on „JAH“ või midagi muud.

Kuidas saada aru, et su kõhutunne ütleb, sulle “JAH”? Sa tunned sellist erilist ja elevat tunnet kõhus, sa tunned, et sinu kehasse tuleb energia taha ja sa soovid kohe tegutsema hakata, sa hakkad nt koha peal kargama, plaksutama või ütled mmmm jaa jaaa!!!

Kui sa oled seda kord kogenud, siis see on väga selge tunne ja sa saad aru millest räägin.
Tavaliselt on kerge saada aru, ka sellest mis on „Ei“. Tihti tunneme kohe vastumeelt, raskust või sellis huhhh tunnet.

Mis siis saab kui sa ei tunne selgelt „JAH“ ega ka kindlat „EI“ tunnet? Siis see on ikka „EI“. Vähemalt praegu on sinu keha vastus „EI“. Kui ei ole selge „JAH“, siis on alati „EI“.
Seega, tegelikult sakraalse autoriteediga tüüpidel ei ole raske aru saada, millal on vastus „JAH“ või „EI“, vaid pigem on küsimus selles, kas me valime toimida nii nagu meie keha ütleb.

Mis on kõige hullem, mis juhtub kui me ei kuula oma keha? Kui asume teele sellega, millele meie keha ütles „EI“, siis me hakkame energiast tühjaks jooksma. Meie energia hakkab vähenema- lõpuks väsime ja ei jaksa ning oleme frustreerunud ja vihased.

Miks nii? Sest me oleme disainitud nii, et kas meile kerib energiat juurde või energia kerib maha! Kui me teeme seda, mida armastame ja sel hetkel kui keha annab meile vastusena rohelise tule, siis meile kerib energiat juurde ja me oleme jõujaamad. Kui aga teeme seda, millele keha ütleb „EI“, siis hakkame energiast tühjaks jooksma.

Armas sakraal, kuidas sulle tundub, kas proovid elule vastamist? Või juba teed seda? Jaga ka minuga!

Share: Facebook, Twitter
Kaire Vacker