Gristel

Suur tänu Kaire, väga laheda HD sessiooni eest! Kõik tarkuseterad annad edasi imelise kerguse, lihtsuse ja kirega ning kogu saadud „retsepti” teeb veelgi erilisemaks sinu huumor ja näited elust enesest. Paistab kaugele, et naudid täiega oma tööd. Veel enam, mul on nüüd oma personaalne raamat, kuhu oled kõik unikaalselt kirja pannud. Nii tore, et saan aeg-ajalt sealt spikerdada, kui mõnesse tupikusse või keerulisemasse olukorda olen sattunud, et ikka lihtsamaid lahenduskäike kasutada.

Olen saanud väga suurt abi, kuidas õppida elama iseendana ja iseendale, et õnnelikuna ja rahulolus funktsioneerida. Sellest hetkest kui aktsepteerisin endas osa, et mina olen inimtüübilt „projektor”, kelle ülesanne on oodata ära tunnustavat kutset, mitte trügida ise algatama ja õpetama, on nii palju minu elus muutnud asjad lihtsamaks. Võimas on ka teadmine, et kuulata intutsiooni on minu võti, mis avab uksi imedemaale. Minu nõrk koht on üle mõtlemine, mõistuse kasutamine otsuste tegemisel. Samas tuleb mul ju kusagile mõistuse energiat rakendada, sest ta nii tahab vales kohas esiplaanile kippuda. Nüüd tean, et pean suunama oma tugeva mõistuse tööle just tööprotsessides.

Lasin teha üldise kaardi ka oma teismelisele tütrele, peale mida on meie vahel hoopis teine hingamine. Mind aitas nii palju teadmine, et minu tütar inimtüübilt „manifestor”, kes vajab väga palju vabadust.  Ma saan talle seada piirid, kuid nende piiride sees on ta vaba otsustama. Oi kui palju on ka muutnud teadmine, et minu tütar sobib algatajaks. Juba kasvõi meie ühised tegemised kulgevad mitmeid kordi mõnusamas kerguses, kui ootan ära selle „tunnustava kutse” oma tütrelt ja ma saan sellele „jah” vastata.

Share: Facebook, Twitter
Kaire Vacker